AKDENİZ HABER AJANSI


Akdeniz Haber Ajansı (AKHA), 2013 yılında Fatih Yıldırım’ın öncülüğünde kuruldu. Akdeniz’in en güçlü haber ağına sahip kuruluşlardan biri olan Öteki Medya Grubu’na bağlı gazeteler,web televizyonu ve WEB siteleri ile grup dışında çok sayıda basın yayın kuruluşuna haber, fotoğraf ve görüntülü haber servisi yapmaktadır.


SON TEKNOLOJİ KESİNTİSİZ HİZMET

Geleceğe dönük orta ve uzun vadeli teknolojik yatırım planları yapan Akdeniz Haber Ajansı, Akdeniz’in 12 önemli kentinde, haber hizmeti için ağını kurmuştur. Uydu telefonları ve dijital fotoğraf makineleri ve kameralar ile donatılan bu temsilcilikler, en zor şartlarda bile bölgesinde habere ulaşmanın önündeki engelleri aşabilecek bir kadroya sahip.

"Akdeniz Bölgesi’nden Haberdar Olun" sloganı ile 10 Mart 2013'de basın dünyasına adım atan Akdeniz Haber Ajansı (AKHA) internet üzerinden www.akdenizhaberajansi.com.tr adresiyle Akdeniz’den haber servisi yapmaktayız. Hızlı, güvenilir, objektif habercilik ilkesiyle, başta içinde bulunduğumuz Akdeniz Bölgesi’nde kurduğumuz haber ağı sayesinde yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi olarak hizmet üretiyoruz.

"Herkesin haber alma, bilgi edinme, özgür düşüncesini ifade etme ve eleştiri hakkına sahip olduğu" gerçeği ajans olarak rehberimiz oldu.

Evrensel değerler olan insan hak ve özgürlüklerine; ırk, dil, din, mezhep, cinsiyet farkı gözetmeksizin toplumsal farklılıklara saygılı, toplumun doğru haber alma hakkına sonuna kadar bağlı, basın etiğinden taviz vermeyen, her türlü sansürü reddeden AKHA'nın başta İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Kaharamanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Malatya ve Mersin olmak üzere çok sayıda merkezde büroları bulunmaktadır. Genç, eğitimli editör, muhabir, foto muhabiri, kameraman ve idari kadrosuyla ajansımızın finansman kaynağı abone gelirleridir.

Akdeniz’in en büyük medya grubunun üyesi olan AKHA, modern teknolojik imkanları ve profesyonel ekibi her gün yeni bir başarıya imza atmaktadır. Akdeniz Haber Ajansı'nın en kısa vadede hedefi ise Türkiye’nin en büyük ve en hızlı haber ajansı olarak abonelerine hizmet vermektir.

Akdeniz Bölgesi’nin en kapsamlı haber ajansı olan AKHA, profesyonel kadrosu, modern teknolojik cihazlarla donatılmış

Akdeniz Haber Ajansı, habercilik alanında bölgesinde ünlü bir marka olma yolunda edindiği yeri gün geçtikçe pekiştirmekte, saygınlığı artmaktadır.

AKHA'ya abone olmak için ajansımızın +90 535 728 33 33 numaralı telefonuna ve abone@akdenizhaberajansi.com.tr, elektronik posta adresi aracılığıyla başvurular iletebilirsiniz.

Abone olmak isteyen firmaların Abonelik Formu. doldurularak abone talepleri Abone Servisimiz'e iletilebilir. Abone Servisimiz abonelik koşulları hakkında gerekli bilgi anında size aktaracaktır. Her ay binlerce haberden habersiz kalmayın. Gerçeklerin karartılmadığı sansürsüz bir dünya diliyoruz.

Vizyon


Akdeniz bölgesinde ve Türkiye’de, evrensel gazetecilik ilkelerine bağlı, özel, özgür, bağımsız ve lider haber ajansı olmaktır.

Misyon


Uzman ve yetişmiş kadrosuyla, Akdeniz bölgesinde ve Türkiye’de, sağlıklı bir kamuoyu oluşmasına katkıda bulunmak üzere güvenilir, objektif, doğru haberi, yazılı ve görsel malzemesiyle en hızlı sürede abonelerine ulaştırmaktır.

Hedefler


Çalışanlarının motivasyonu ve gelişimini desteklemek,

Vizyon ve misyonuna uygun yatay ve dikey güçlü büyüme,

Abonelerine vizyon ve misyonuna uygun olarak sunduğu hizmet kalitesini, çağın gelişen teknolojisine uyarlayarak sürekli geliştirmek,

Gelişen teknolojiyle ihtiyaç duyulan yeni ürünleri tespit edip abonelerine sunmak,

AKHA'nın Güçlü Temelleri


Akdeniz’in tek özel, özgür ve bağımsız haber ajansıdır.

Akdeniz Bölgesi’nde 2013'den bu yana aralıksız yayın hayatını sürdüren ilk ve tek özel, özgür ve bağımsız haber ajansıdır.

Akdeniz’in tek özel, özgür ve bağımsız haber ajansıdır.